X
سه شنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ۴۴۲
چچ

دستورالعمل بروزرسانی

لوگوی سایت:

لوگوی سایت می بایست حداقل شامل پرچم جمهوری اسلامی ایران ، عنوان دستگاه فارسی و لاتین، عنوان حوزه مربوطه و آرم سازمان باشد.

عنوان:

در عنوان صفحه اصلی ، یک عبارت توصیفی حداکثر 8 کلمه ای که معرفی کننده فعالیت سایت یا سازمان است اضافه نمائید . در تگ عنوان از کلمات کلیدی مهم سایت استفاده کنید . توجه داشته باشید درج این بخش تاثیر به سزایی بر عملکرد موتورهای جستجوگر دارد. در کلیه صفحات سایت ، عنوانی متناسب با محتوای سایت اضافه نمائید .

توضیحات:

یک عبارت توصیفی حداکثر مشتمل بر 30 کلمه که بیان کننده محتوای سایت یا سازمان است به صورت ساختار جمله اضافه کنید. در کلید صفحات سایت ، توضیحات را متناسب با محتوای سایت اضافه نمائید.

درج کلمات کلیدی سایت:

این بخش در رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد . برای سایت کلمات کلیدی مرتبط با محتوای سایت یا صفحه تعریف کرده و آنها را با علامت گاما از یکدیگر جدا کنید. حتماً کلمات کلیدی را از محتوای صفحه انتخاب کرده و چگالی ) تراکم ( کلمات کلیدی بین 3 تا 20 درصد محتوای صفحه باشد.

چگالی کلمات کلیدی : نسبت تعداد کلمات محتوای سایت به تعداد کلمات کلیدی

پا صفحه:

حتماً به منظور دسترسی ساده تر بازدید کنندگان در پا صفحه سایت آدرس و مشخصات تماس سازمان و واحد مربوطه ذکر شود. در پا صفحه سایت ، ذکر حقوق معنوی و شرایط بهره برداری از مطالب سایت ضروری است .

پیوندها:

موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل به تعداد لینکهای ارتباطی به سایت شما حساس بوده و در رتبه بندی سایت شما موثر است در سایت خود یک صفحه پیوندها یا لینکهای مفید ایجاد کنید و به سایر سایتهایی که به حوزه فعالیت آن حوزه مربوط است لینک دهید. همچنین وجود لینک سایت شما در سایر سایتها نیز بر رتبه سایت شما تاثیر گذار خواهد بود.

تماس با ما :

در سایت مشخصات کارکنان شامل نام و نام خانوادگی ، سمت ، موضوع پاسخگویی ، تلفن ، فاکس و پست الکترونیک را درج نمائید. بخشی با عنوان تماس با مسول سایت در نظر گرفته شود.

حجم فایل های بارگزاری شده:

به منظور استفاده بهینه از فضای سرور و کاهش پهنای باند مصرفی در دانلود فایلها ، فایل هایی با حجم بالای 10 مگا بایت قابل بارگزاری نیستند . اسامی فایلها می بایست به صورت لاتین ، بدون فاصله و حجم بالای 1 مگاه بایت و کراکترهای خاص باشند. در بارگزاری عکس ها ، عکس های با فرمت tiff قابل بارگزاری نیستند.

فونت متن :

فونت قابل استفاده Tahoma و اندازه قلم آن 14 می باشد

تگ:

شامل عنوان یا توضیح کوتاهی از عکس را وارد کنید در زمان درج عکس ، حتماً عنوان یا تگ وجود این بخش ضمن تاثیر در عملکرد موتورهای جستجو باعث می شود .

در صورت عدم لود عکس توضیح مناسبی از محتوای عکس برای بازدید کننده نمایش داده شود.

نقشه سایت:

در زمان ایجاد صفحه ، تیک درج در نقشه سایت را انتخاب کنید تا به صورت پویا ، لینک به صفحه ایجاد شده در نقشه سایت ایجاد گردد مگر در مورد صفحاتی که به صورت تستی بوده و یا نیازی به قرار گرفتن آنها در نقشه سایت نیست.

آدرس کوتاه شده:
پربازدیدترین مطالب راهنمای خدمات، فرآیندها و فرمهای سازمانی
No Cache
Generate time: 1.8736440340678
Query time: 1.1365386644999