X
شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۰ ۶
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
اصناف تعطیلات کرونایی و مصوبات ستاد ملی کرونا را رعایت کنند

اصناف تعطیلات کرونایی را رعایت کنند

اصناف تعطیلات کرونایی و مصوبات ستاد ملی کرونا را رعایت کنند

اصناف تعطیلات کرونایی را رعایت کنند، رعایت پرتکل های بهداشتی از اولویت های ما برای نجات جان هم استانی ها و شکست این ویروس می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، حاجی بگلو رییس این سازمان به اصناف منتخب در گروه های شغلی که باید تعطیلی اعلام شده از طرف ستاد ملی کرونا را رعایت میکردند ولی امتناع نموده اند گفت: رعایت پرتکل های بهداشتی از اولویت های ما برای نجات جان هم استانی ها و شکست این ویروس می‌باشد. اما پس از گذشت تقریبا دو هفته، مشاهده میشود که بعضی از اصناف و بازاریان، تعطیلات را رعایت نکرده اند، وی طی جلسه ای با دو معاونت امور بازرگانی و بازرسی خود از آنها خواست با پیگیری مداوم این پروتکل را اجرایی نمایند.
***********
بعد از جلسه، داود زاده معاون امور بازرگانی سازمان از روسای اتحادیه های گروه شغلی مورد نظر خواست تا از صنوف خود بخواهند پرتکل ها را رعایت نمایند.
وفاخواه معاون بازرسی سازمان نیز با برگزاری گشت‌های مشترک به همراه نیروی انتظامی و نماینده فرماندار در سطح بازار حاضر، و به اصنافی که تعطیلات را رعایت نکرده بودند تذکر و در صورت عدم توجه ، در مراحل بعد به تعزیرات ارجاع و در نهایت پلمپ خواهد شد

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 15.890343983968
Query time: 14.914881229401