X
سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۸ ۲۴
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده   اطلاعیه ها  
چچ
هیچ واحد تولیدی در استان خراسان شمالی مشکل قضائی ندارد

اطلاعیه

هیچ واحد تولیدی در استان خراسان شمالی مشکل قضائی ندارد

گروه استان‌ها- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی: امروز هیچ واحد تولیدی در خراسان شمالی نداریم که با مشکلات قضائی روبرو باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ، حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری عصر امروز در شورای اداری استان خراسان شمالی اظهار داشت: در جهت تحقق منویات رهبری قوه قضاییه به کمک قوه مجریه آمده است تا علاوه بر انجام رسالت اصلی خود یعنی احقاق حق و اجرای عدالت در جهت رفع موانع تولید و اشتغال پایدار گام بردارد.

وی افزود: در ایام ریاست آیت الله رئیسی در سمت رئیس قوه قضاییه کشور 2 هزار واحد تولیدی تعطیل شده به چرخه اقتصاد بازگشت.

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی گفت: امروز در خراسان شمالی به رغم تمامی محدودیت به واسطه هم افزایی و انسجام، واحد تولیدی دارای مشکل در استان وجود ندارد که به دستگاه قضایی مراجعه و اقدامی برای حل آن انجام نشده باشد.

استاندار خراسان شمالی نیز در این نشست اظهار داشت: در سه سال گذشته با تلاش‌های تمامی اجزای حاکمیت نظام و همراهی مردم استان بسیاری از ادارات و سازمان‌های استان صاحب رتبه‌های کشوری شدند.

محمد علی شجاعی افزود: کسب رتبه های برتر کشوری اتفاقی نیست. فضای کار در استان برقرار است و دستگاه های استان در یک رقابت نابرابر توانستند صاحب رتبه‌های برتر در کشور شوند چرا که به لحاظ تجهیزات، نیروی انسانی و فضای اداری دچار کمبود هستیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.198927402496
Query time: 9.4604819615682